Ben jij een vakbekwame en enthousiaste machinaal houtbewerker die graag de handen uit de mouwen steekt?
Wil je werken in een dynamisch familiebedrijf waar jouw precisie en vakmanschap elke dag terugkomen in topkwaliteit? Dan is deze vacature bij Verschuren Interieurbouw iets voor jou!
Wij zoeken een toegewijde machinaal houtbewerker die met oog voor detail onze ontwerpen perfect weet te realiseren. Samen met je collega’s werk je aan uitdagende projecten voor architecten, aannemers en eindgebruikers. Jouw kennis van machines en houtbewerking zorgt ervoor dat elk onderdeel precies klopt en klaar is voor de volgende stap.
Ben jij klaar om jouw technische skills en passie voor houtbewerking te laten zien in een hecht team waar kwaliteit voorop staat? Dan willen wij jou graag ontmoeten!
Een afgeronde MBO opleiding machinaal houtbewerker of meubelmaker/ interieurbouwer is een vereiste. Ervaring als machinaal houtbewerker in een moderne productieomgeving is meegenomen. Het is een leuke baan als je energie krijgt van het samen met je team zorgen dat het hele productieproces soepel verloopt. Het mooiste meubel begint bij jou!
Wat bieden wij
Een uitdagende en veelzijdige functie binnen een hecht team, waar jouw bijdrage echt het verschil maakt. We bieden een prettige werksfeer, ruimte voor ontwikkeling en natuurlijk een passend salaris.
Onze werkomgeving is niet alleen professioneel, maar ook erg gezellig. We werken niet alleen hard aan mooie projecten, maar ook aan een werkomgeving waar mensen zich thuis voelen. In onze open en betrokken bedrijfscultuur is ruimte voor plezier, ontspanning en het vieren van successen. Want goed werk ontstaat in een omgeving waar je met plezier naartoe gaat en samen groeit.
Als machinaal houtbewerker / CNC’er ben je verantwoordelijk voor het bewerken van het hout- en plaatmateriaal middels één of meerdere machines. Je behandelt en bewerkt de materialen om de assemblage en montage te vereenvoudigen voor onze handwerkteams.
Conform het gemaakte productieboekje met werktekeningen en de benodigde productiegegevens ga je geheel zelfstandig aan de slag met en instellen van de machine en bewerken van de hout- en plaatmaterialen. Je voert je onbewerkte materialen aan en bewerkte materialen af, waarbij je ten alle tijden toezicht houdt op de kwaliteit van het materiaal en de afwerking hiervan. Waar nodig verricht je handmatige werkzaamheden om de afwerking te optimaliseren.
Je levert een kwalitatieve bijdrage aan het teamoverleg. Denk hierbij aan efficiënt werken, kwaliteit verhogen, technische uitvoerbaarheid en adviseert gevraagd en ongevraagd je collega’s te aanzien van de bewerking en afwerking van je materialen. Je kan zelf freesprogramma’s aanpassen en storingen aan de machine herkennen. Oplossen kunnen we altijd samen.
Familiebedrijf Verschuren Interieurbouw is sinds 1984 actief in de interieurbouw, met vakmanschap en toewijding aan projecten voor architecten, aannemers en eindgebruikers. Wij werken met een team van 80 gemotiveerde specialisten die zich continu ontwikkelen en hun vakkennis bijhouden. We geloven in de menselijke maat, zowel in overleg en oplossingen als in het maken van afspraken. Ons doel is arbeidsvreugde, procesoptimalisatie en het behalen van de top 5 in klantprestatie. Ontmoet alvast twee van je toekomstige collega’s!
Ik werk inmiddels vijftien jaar bij dit bedrijf. Dat komt vooral omdat het werk afwisselend blijft en ik elke dag met moderne houtbewerkingsmachines werk. De projecten zijn divers, waardoor er altijd nieuwe uitdagingen zijn. Daarnaast is de samenwerking met collega’s praktisch en prettig: iedereen weet wat er moet gebeuren en helpt elkaar als dat nodig is. Het is een omgeving waar mijn vakkennis wordt gewaardeerd en waar ik mijn werk goed kan doen en dat maakt dat ik hier al zo lang met tevredenheid werk.
Sinds 1997 werk ik Verschuren- interieurbouw, begonnen in de machinale, waar ik het vak echt heb leren kennen. Wat me vanaf het begin aansprak, was de nuchtere mentaliteit, de teamgeest en de trots waarmee hier gewerkt wordt. Iedereen zet zich in voor kwaliteit, en dat schept een band.
Door de jaren heen heb ik mezelf kunnen ontwikkelen. Ik kreeg het vertrouwen om door te groeien, en ben inmiddels teamleider. Die kans om te groeien binnen hetzelfde bedrijf, zegt voor mij alles over de cultuur hier: als je wilt, en je laat het zien, dan krijg je de ruimte.
Wat het werk na al die jaren nog steeds leuk maakt? De afwisseling, het samenwerken met collega’s, de vrijdag middag borrels en het gevoel dat we samen iets moois maken. Geen dag is hetzelfde, en er is altijd ruimte voor verbetering en initiatief. Bovendien geeft het veel voldoening om anderen nu zelf te mogen begeleiden en te zien groeien in hun vak.
Ik ben trots op waar ik werk, op wat we samen bereiken, en op de reis die ik hier heb mogen maken en die wat mij betreft nog lang niet voorbij is.
Om de beste ervaring te bieden, gebruiken wij cookies. Daarmee slaan we informatie op over je apparaat en gebruik van de website. Je kunt zelf kiezen welke cookies je accepteert. Als je geen toestemming geeft of je toestemming intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.